چرا جت کارت ها راه اندازی شدند و هدف اصلی آنها چه بود؟

از آنجایی که دوره انتقال رسمی برگزیت در 31 دسامبر به پایان رسید، هنوز ابهامات زیادی در مورد بلیط هواپیما  فرآیندهای گمرکی و الزامات واردات و صادرات همه محموله‌های حمل و نقل بین بریتانیا و اتحادیه اروپا وجود دارد که باعث تاخیر در برخی زنجیره‌های تامین می‌شود زیرا کسب‌وکارها سعی می‌کنند قوانین جدید را طی کنند. و رویه ها

در حالی که بسیاری از کسب‌وکارها در اواخر سال گذشته برای آماده‌سازی برای پایان دوره انتقال برگزیت انباشته شدند، تاخیرهای پیش‌بینی‌شده پس از برگزیت در بنادر هنوز به طور کامل شناسایی نشده است. اما با کم شدن ذخایر، و با توجه به اینکه همه جابجایی های حمل و نقل بین بریتانیا و اتحادیه اروپا در حال حاضر مشمول رویه های جدید گمرکی هستند، با افزایش تقاضای واردات و صادرات، بار دیگر تاخیر پیش بینی می شود. حمل و نقل هوایی یکی از کارآمدترین و سریع ترین راه ها برای حمل و نقل کالا باقی مانده است، به همین دلیل است که ما انتظار داریم مشتریان بیشتری برای خدمات مطمئن تر به چارتر بار مراجعه کنند و از عقب ماندگی احتمالی در بنادر جلوگیری کنند.

از ابتدای فرآیند برگزیت، ما اقدامات گسترده‌ای را برای به حداقل رساندن هرگونه تأثیری که ممکن است بلیط هواپیما مشهد شیراز  در نتیجه ایجاد شود، برداشته‌ایم. اولویت ما حفظ خدمات یکپارچه به مشتریان است، به همین دلیل است که ما یک تیم پشتیبانی گمرکی اختصاصی داریم تا از کلیه الزامات گمرکی برای محموله های شما مراقبت کند. با قرار دادن ما در امور پشتیبانی گمرکی و متخصصان چارتر، می توانید مطمئن باشید که حمل و نقل شما در دستان امن است و به همه جزئیات رسیدگی می شود.