عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس

آیا تا بـه حال درباره چشیدن طعم غذا هاي عجیب هم فکر کرده‌اید؟ غذاهایی کـه بعضا عجیب، جالب و یا چندش آورند. توی این پست چندتا از عجیب ترین غذا هاي دنیارو براتون آوردیم اگه دوست دارید باهاشون آشنا بشید این مطلب از دست ندید.

شگفت انگیزترین غذاهای دنیا و چین

بلوت، balut

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس

بلوت یک غذای فیلیپینی اسـت کـه همان تخم اردکهای بارور شده با جنین اندکی رشد یافته در درون تخم اسـت. این تخم ها را آب پز می کنند و پوست بیرونی ان را جدا می کنند و بـه ان چاشنی هایي مثل نمک و چیلی و سرکه می‌زنند و میحورند.

boshintang، بوشنتانگ

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس

این سوپ سلامت بخش کره اي کـه از گوشت سگ، پیاز بهاره، قاصدک و انواع ادویه جات درست شده اسـت

Fried Spider، عنکبوت سرخ شده

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس

عنکبوت سرخ شده یک غذای لذیذ منطقه اي اسـت کـه در شهر اسکوون کامبوج کلمبیا محبوبیت دارد و با مرین کردن ان در MSG، شکر و نمک و سپس سرخ کردن ان در سیر آماده میشود. ظاهرا گوشت ان بیشتر از ملخ اسـت، اما همچنین لجن قهوه‌اي در شکم دارد کـه عمدتاً از اندام، تخم‌مرغ و فضولات تشکیل شده اسـت.

Black Pudding، پودینگ سیاه و سفید

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس

واقعاً بـه طور گسترده در معرض اسـت. با این حال، بسیاری از مردم وجود دارند کـه این ایده را طغیان‌کننده می دانند. و مردم احمق آن ها بـه عنوان محصول نهایی خوشمزه اسـت. خون غلیظی کـه با طعم دهنده هاي‌ طبیعی مختلف، عوامل غلیظ کننده مانند سوت و آرد سوخاری پخته شده ودر پوست سوسیس پر شده اسـت

Wasp Crackers، کوکی زنبور

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس

این یک بیسکویت پر از زنبور اسـت. بـه کوکی‌هاي‌ شکلاتی فکر کنید، فقط حشرات جای گزین چیپس‌هاي‌ شکلاتی می شوند. ظاهرا زنبور حفاری کـه در بیسکویت موجود اسـت، نیش بسیار بدی دارد.

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس

بله، خوب، نه یک قرن اسـت و نه یک هزاره، اما این تخم مرغ بسیار گندیده اسـت.پس از نگه‌داری در مخلوطی از خاک رس، خاکستر و آهک زنده برای چند ماه، زرده بـه رنگ سبز تیره یا حتی سیاه و لزج در می‌آید در حالی کـه رنگ سفید بـه ژله نیمه شفاف قهوه اي تیره تبدیل می شود.ظاهرا بوی شدید گوگرد و آمونیاک میدهد، اما مزه ان شبیه تخم مرغ آب پز می شود… تا زمانی کـه نفس را بیرون بیاورید.

Escamol، اسکامول

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس این غذای مکزیکی کـه بـه عنوان «خاویار حشره» نیز شناخته می شود، از لاروهای خوراکی و شفیره مورچه ها کـه از گیاه تکیلا یا مسکال برداشت می شود، درست می شود. گفته می شود کـه بـه عنوان یک غذای لذیذ درنظر گرفته می شود، و گفته میشود کـه قوام پنیر کوتیج و طعم کره‌اي و آجیلی دارد.

Bird’s Nest Soup، سوپ آشیانه پرنده

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس این غذای لذیذ آسیایی از لانه پرنده تندرو درست می شود کـه بـه جای این کـه شاخه‌هایي را برای بسترش جمع کند، ان را از بزاق صمغی خودش می‌سازد کـه وقتی در معرض هوا قرار میگیرد سخت می رود. طبق معمولً در بالای صخره ها، برداشت آن ها یک تجارت خطرناک اسـت و سالانه افراد زیادی می میرند. آیا “طعم لاستیکی” ان ارزش این قربانی انسانی را دارد یا خیر، هنوز متوجه نشده ام.

Starfish، ستاره دریایی

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس خشک و پوشیده از زره هاي‌ سخت و خاردار سرو می شود، این غذای چینی یک میان وعده اي نیست کـه بخواهید ان را بخورید. طبق حساب هاي‌ آنلاین، شـما میخواهید یک پا را بشکنید و پوست ان را باز کنید تا بـه گوشت سبز رنگ داخل ان برسید. امیدوارم در معده شـما بازسازی نشود…

Shirako، شیراکو

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس شیراکو یک غذای ژاپنی اسـت و نام شیک دیگری برای اندام هاي‌ تولید مثل حیوانات، Shirako در اصل کیسه اسپرم ماهی اسـت. ظاهرا نرم و خامه اي برای طعم دادن می‌توانید ان را بـه صورت بخارپز یا سرخ شده سرو کنید.

Sannakji،سنناکجی

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس این غذا برای کره ي شمالی اسـت و یکیدیگر از مواردی کـه در مقیاس ستم در رتبه بالایی قرار دارد، این ظرف شامل کندن شاخک هاي‌ یک بچه هشت پا و سرو کردن آن ها بـه مشتری اسـت کـه هنوز در حال چرخش اسـت. میتوانیم دلداری بدهیم کـه گاهی شاخک‌ها انتقام می گیرند و مصرف‌کننده را خفه میکنند.

Gaeng Kai Mod Daeng، کاری تخم مورچه

عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس کاری تخم مورچه «Gaeng Kai Mod Daeng» یک غذای کاری فصلی ساده اما خاص. کاری در شمال تایلند طبق معمولً با ترکیبی از چند سبزی تازه مانند موسیر، گالنگال، علف لیمو و فلفل قرمز شفاف اسـت. این کاری سرشار از پروتئین تخم مورچه اسـت، با طعم هاي‌ خوش طعم از سس ماهی و ماهی تخمیر شده!

در آخر

جالب اسـت بدانید در بعضی سایت ها کله پارچه هم بـه همراه این غذا ها جز عجیب ترین غذاها بود. ولی این غذا هاي عجیب چینی و کره اي کجا و کله پاچه کجا !!!!!!! امیدوارم از این پست لذت برده باشید.

نوشته عجیب ترین غذاهای دنیا 2022 + عکس اولین بار در تالاب. پدیدار شد.